Announcements:

Güzergah

Beklenen hat açıldı!

Beklenen hat açıldı!

Avrupa'dan Türkiye'ye, Türkiye'den Avrupa'ya seyahatinizi kolaylaştırmak ister misiniz?

Aracınız ile binlerce kilometre yol katedmeye, uzun gümrük sıralarını beklemeye son!

Peki neden Aegean Seaways'i tercih etmelisiniz?

Aracınızla Avrupa'dan Türkiye'ye 3 seçenek ile ulaşabilirsiniz.

Birinci seçeneğiniz tamamen karayolu ile Türkiye'ye gelmektir. Bu seçenekte aracınızla birçok ülkeden geçer, ücretli otoyollar kullanır ve yoğun dönemlerde Kapıkule'de uzun kuyruklar beklemek zorunda kalırsınız. Yaklaşık iki gün süren, 2200 kilometre yol yaptığınız, ortalama 390 € maliyetli bir yolculuk gerçekleştirirsiniz.

İkinci seçeneğiz ise karma bir yolculuktur. İtalya'nın Ancona limanından feribotla yola çıkar, Igoumenitsa, Yunanistan'a gelirsiniz. Buradan başlayarak ortalama 1200 kilometre araç kullanarak İpsala'ya ulaşır, bazen saatlerce gümrükte beklersiniz. Yaklaşık 1.5 gün süren bu yolculuk, ailenize 480 €'ya mal olmaktadır.

Aegean Seaways ise sizler için yeni bir seçenek sunuyor. Gümrükte bekleme derdinizin kalmadığı, binlerce kilometre araç kullanmadığınız, dingin denizde sizler için huzurlu, aileniz için eğlenceli bir yolculuk sizleri bekliyor. Ancona'dan Patras'a feribot yolculuğu yapar, aracınızla sadece 260 kilometre yol alarak Atina, Lavrion limanına gelir ve Ege Deniz Yolları ile 7 saatlik bir yolculuk sonunda Çeşme'ye ulaşırsınız. Üstelik tüm yolculuk yalnızca 1,5 gün sürer ve 460 €'ya mâl olur.

Şimdi rezervasyon yapın, ailenizle birlikte konforlu yolculuğun keyfini çıkarın!